کیامهر ویژن با بیش از سی سال تجربه و رزومه درخشان

تحت عنوان و برندهای جهانی

فعالیت و آماده ارائه خدمات برتر در صنعت نمایشگاهی و دکوراسیون می باشد.

جغرافیای فعالیت : تمامی نقاط ترکیه / ایران / کشورهای حوزه خلیج فارس و سراسراروپا

پشتیبانی تمام وقت

تمامی پرسنل و مدیران کیامهر ویژن در بخش های اجرائی و اداری در همه حال از جمله مشاوره پیش از اجرا،خدمات حین اجرا و پشتیبانی پس از اجرای پروژه ها ملزم به پاسخگوئی دائمی به مشتریان ارجمند میباشند.به همین جهت هفت روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم

گواهینامه تجربه

کیامهر ویژن با اخذ مجوزات،گواهینامه ها و استانداردها متعدد از قبیل:
عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان ایران-عضو اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان ایران- عضو انجمن صنفی غرفه سازان و اتحادیه بین المللی خدمات نمایشگاهی-عضو اتحادیه تاسیسات مکانیکی ساختمان و …گواهینامه بین المللی طراحی دکوراسیون داخلی -گواهینامه بین المللی معماری داخلی و …
سعی بر به روزرسانی دانش و تجربیات خود و همگامسازی آنها با استانداردهای روز جهانی را دارد.

تیم متخصص ، مجرب و متعهد

تمامی پرسنل کیامهر ویژن هر یک به تنهائی در زمینه کاری خود از بهترینها بوده و دارای تخصص و تعهد کامل میباشند و ضمن ارتباطات موثر و با سابقه درخشان از سرمایه های این شرکت بوده و موجبات رضایت خاطر مشتریان ارجمند را فراهم می آورند.

قیمت های رقابتی با بازارهای جهانی

ما در کیامهر ویژن ارزان کار نمیکنیم بلکه شعار کیفیت بالا در کنار سود پائین را سرلوحه کار خود قرار داده و از استراتژی سود کمتر فروش بیشتر استفاده مینمائیم.
اما معتقدیم کیفیت را نباید فدای قیمت کرد و همیشه در حالی که سطح کیفی را در اوج نگاه میداریم سعی در آن داریم که در وضعیت کنونی اقتصاد جهانی بتوانیم خود را در اوج نگاه داریم و رضایت خاطر مشتریان ارجمند را فراهم سازیم.

همیشه آخرین استعلام قیمت را از ما بخواهید.

گارانتی مادام العمر

کیامر ویژن در تمامی پروژه های خود از جمله پروژه های ماندگار همچون دکواسیون داخلی مسکونی ، اداری و شرکتی ، شوروم ، سوئیت های پیش ساخته ، کاروانهای مسافرتی و …
همچنین پروژه های موقت نظیر سازه های نمایشگاهی و حتی در پروژه های خدمات ارگانایزری ، سعی بر این دارد تا با تلفیق تکنیک و متریال های مناسب و بهره گیری از تیم مجرب بتواند خدماتی متناسب با شان مشتری ارائه نماید.
به همین علت است که کیامهر ویژن با اطمینان تمامی خدمات خود را با گارانتی مادام العمر ارائه مینماید.

بیش از 30 سال تجربه

شركت کیامهرویژن در سال ۱۳۶۹ در ایران و شهر تهران تاسیس شد و در طی سالیان متمادی همواره با رعایت تمام اصول فنی و كیفی پروژه های متعدد شخصی و پروژه های عظیم دولتی را با موفقیت اجرا نمود و طی سالهای ۱۳۹۳  تا ۱۳۹۵ تحولات زیادی را شامل شد.

از سال ۱۳۹۶ هیات مدیره جدید پس از سی سال سابقه درخشان ، با درهم شكستن قلمرو مرزهای علم و عمل و مرزهای جغرافیائی پا به عرصه بین الملل نهاده و همواره میکوشد تا بتواند گامی بزرگ در  همگام سازی هنر و صنعت با متد های روز دنیا بردارد.

معرفی کیامهر ویژن

شركت کیامهرویژن در سال 1369 در شهر تهران تاسیس شد و در طی سالیان متمادی همواره با رعایت تمام اصول فنی و كیفی پروژه های ساختمانی و تاسیساتی متعدد، و دیگر پروژه‌های زیرساختی در كشور را با موفقیت كامل به اتمام رسانده است.

این شركت با در اختیار داشتن نیروی انسانی مجرب، متخصص و متعهد در طول سال‌های پر فراز و نشیب كشور با پای همت در زمینه پروژه های متعدد قدم نهاده و در طول بیش از سی سال کوله باری از تجربه و شایستگی را به ارمغان آورده است. همچنین نظر به كسب سوابق چشمگیر و ارزنده در پروژه‌هایی كه به اتمام رسانده است، به عنوان یكی از شركت‌های پیشرو و تراز اول در زمینه اجرای پروژه‌های خود در كشور مطرح بوده است.

شهرت شركت کیامهر ویژن به دلیل توانایی در طراحی و اجرای پروژه های ذیل مي‌باشد.

مدیریت توانمند و شهرت شركت حاصل سال‌ها تجربه در بكارگیری حداكثر توانائی‌های فنی و مهندسی كشور می‌باشد كه پشتوانه این تجربه، تحقیقات و پژوهش‌های وسیعی است كه شركت کیامهر ویژن برای حل مسائل آینده و مشكلات امروز جهت اعتلای صنعت ساختمان و تاسیسات و همگام سازی این صنعت با متدهای روز دنیا به انجام رسانده است.
كه این تلاش‌ها مدیون كار گروهی سخت، علاقه و پشتكار كاركنان با تجربه و متخصص شركت می‌باشد

پس از یك وقفه چند ساله در فعالیت شركت،درسال 1395 هیات مدیره جدید بر آن شدند تا شركت را به طور كامل احیا نمایند تا ضمن حفظ فعالیتهای ارزشمند پایه گذار شرکت و پیشینه بیش از سی سال با درهم شكستن قلمرو مرزهای علم و عمل و مرزهای جغرافیائی بتواند گامی بزرگ در  همگام سازی هنر و صنعت با متد های روز دنیا بردارد.

هم اکنون شرکت کیامهر ویژن با ادغام و همکاری با شرکای قدرتمند تجاری خود در اقصی نقاط دنیا در شهرهای مختلف جهان از قبیل : فرانکفورت،استانبول و ابوظبی اقدام به افتتاح شعبه نموده و به صورت تخصصی در زمینه غرفه سازی ، خدمات نمایشگاهی و دکوراسیون با قدرت فعالیت مینماید و مفتخر به خدمات رسانی به مشتریان ارجمند میباشد.